skip to Main Content

Derece Tuzla Kampüsü Kapattığını Duyurdu

Merhaba arkadaşlar, aldığımız haberlere göre Derece Tuzla Kampüsü kapatılmış ve eğitim öğrenim gören öğrenciler maalesef ortada bırakılmış durumda.

Derece kurumları şimdiye kadar mağdur ettiği öğrenci ve veliler yetmiyormuş gibi hızla yeni mağduriyetler ortaya koyuyor.

Veliler ise ne yazık ki hukuki işlem yapamıyor. İnşallah yakın zamanda sesimizi daha çok gürleştirerek ve güçlerimizi birleştirerek hedefimize ulaşacağız.

Derece Kurumlarında hala eğitim gören öğrenciler varsa bir an önce öğrencilerini Derece kurumlarından alarak başka (güvenilir) kurumlara vermeleri kendileri açısından faydalı olacaktır.

This Post Has 2 Comments
  1. Haberiniz olsun, Maltepe Şubesi’de kapatıldı. Ortaokullar 9-10 Aralık eğitim görecek. Lise ise sadece 9 Aralık eğitim görecek. Daha sonra ”Kariyer Mimarı Okulları” adında bir okula gönderilecekler.

  2. Drc Dershaneleri Altıntepe Şubesi Senetlerimi Piyasaya Vermiş
    Oğlum 11 sınıfta drc okullarına giderken okul iflas etmiş haciz gelmiş bize hiçbir şey söylenmedi ayrıca hiç eğitim verilmemiş öğretmenler maaşlarını alamadıkları için okulu bırakmışlar oraya yeni gelen müdür F**bey bize okulu ben düzelteceğim siz gelecek sene için kaydınızı yaptırın dedi tabi biz okulun bu durumda olduğunu sonradan öğrendik ama 12 sınıf için kayıt yaptırmıştık daha sonra ben bunları duyunca çocuğumu kaydını alıp başka koleje yazdırdım ama 10 adet senedimi geri alamadım senetleri kendi borçları karşılığında bir firmaya vermişler o firma bana her ay haciz gönderdi hesaplarıma el koydu avukat tuttum dava devam ediyor tedbir kararı çıktı her yere başvurdum bu işin peşini bırakmayacağım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top