skip to Main Content

Derece Okulları Mağdurları

Lütfen adresi üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Derece okullarından kaydını iptal ettirip kredilerini ödemek zorunda olan velileri bu platformda toplamak istiyoruz.

This Post Has 11 Comments
 1. Tek kelimeyle eğitimci değil dolandırıcılar
  Daha sonra detaylı yazacağım… buradan olan biteni takip ediyorlarsa onlara da bir not: bütün şikayet yollarını ve hukuki yolları hakkımızı almak için kullanacağım!!!

 2. BENDE AYNI ŞEKİLDE ŞİKEYETÇİYİM DRC OKULLARINDAN ÇOCUĞUMU OKULDAN ALDIM AMA SENETLERİMİ GERİ ALAMADIM SENETLERİMİ KENDİ BORÇLARI KARŞILIĞINDA PİYASAYA VERMİŞLER BANA HACİZLER GELİYOR DAVA AÇTIM GEREKEN HER ŞEYİ YAPICAM …..

  1. Merhaba, arkadaşlar okulda hiç bir şekilde senet bırakmayın, Fatma hn.ın belirttiği gibi hem paramarı geri ödemedikleri gibi senetleride başka yerlere vermişler. Bir çok kişi ayrıca bu şekilde madur.

 3. Biz de Derece Tuzla Mağduruyuz. Anlaştığınız bir avukat varsa biz de vekalet verelim. İletişim bilgilerini paylaşırsanız topluca hareket edelim. Biz de ödediğimiz paranın karşılığını alamadık hala içeride senetlerimiz var ve akıbeti belli değil. Saygılarımla

 4. Kmh hesabi olanlar telefon numaralarini birakirlarsa whatsapp uzerinden grup kurarak toplu harekete gecebiliriz..

 5. Alamadigim maaslarim icin 3 aylik bir surec sonucunda banka hesaplarina haciz gonderdim. (once adliyede arabulucu dosyasi actirdim. sonra arabulucu meblagi drc’ye kabul ettirdi. taahhut edilen zamanda odeme olmadi. icra dairesinden ilamsiz icra karari cikarttim. adreslerine teblig ettirdim. odeme olmayinca hesaplarina haciz koydurdum) 1 senedir haciz karari banka hesaplarinda bekliyor. kanun geregi once devlet vergi borcunu sonra bankalar kredi borcunu tahsil ettikten sonra kisilerin haciz dosyalarinin odemesi yapilabiliyor. Dolayisiyla alamadigimiz maaslar icin haciz gondermek de bir ise yaramiyor.

  1. Derece mağduru bir beliyim 2019-2020 yili icin oglumun kaydını okula yeniledim fakat cikan söylentiler uzerine başka bir okula nakil aldim buna ragmen senetlerin başka bir firmaya verilmiş firmada bankaya vermiş savcılığa suç duyurusunda bulundum dediler ki tebligat geldiği zaman gelip itiraz hakkınızı kullanın bundan başka ne yapabilirim aslında toplu suç duyurusunda bulunsak sanki daha kolay yanıt aliriz emre bey telefonunu açmıyor yardim edin lütfen

 6. Merhabalar,
  Ben de DRC mağduru bir veliyim.
  Şekerbanktan kredi kullanıp, tamanını DRC hesabına maalesef aktarmış bulundum.
  Öğrencimizi aldık okuldan.
  Yasal işlem adımları ne olmalıdır. Bilgisi ve işlem başlatmış olanlardan bilgi rica ediyorum.
  Selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top